Czy Boston Red Sox jest pilny, ponieważ zbliża się termin handlu, a sprzedaż wydaje się realistyczna?  „Marka baseballu, w którą gramy, jest okropna”

Czy Boston Red Sox jest pilny, ponieważ zbliża się termin handlu, a sprzedaż wydaje się realistyczna? „Marka baseballu, w którą gramy, jest okropna”

BOSTON — W ten weekend, w Fenway Park, brnący Red Sox został porwany przez Blue Jays.

Porażka 8:4 z Toronto w niedzielę oznaczała ich piątą porażkę z rzędu. Przegrali dziewięć z ostatnich 10 gier i 13 z ostatnich 16 gier.

Termin handlu upływa 2 sierpnia, za dziewięć dni.

Strażnicy odwiedzają Fenway Park na cztery mecze w tym tygodniu od poniedziałku. The Brewers następnie odwiedzają trzy mecze w piątek, sobotę i niedzielę.

Czy Red Sox odczuwa pilną potrzebę zmiany sytuacji w tym tygodniu, w przeciwnym razie front office może zdecydować się na sprzedaż w terminie handlowym?

„Kupuję w sklepie spożywczym i nie sprzedaję zbyt wielu rzeczy w domu” — odpowiedział kierownik Alex Cora. „Musimy po prostu grać lepiej. To nie ma znaczenia, jak termin handlowy, cokolwiek. Gramy w baseball .500. Wracamy do neutralności. Wracamy do miejsca, w którym byliśmy 8 kwietnia (dzień otwarcia). Marka baseballu, w którą gramy, jest okropna. Nie łapiemy piłki. Nie stawiamy dobrych nietoperzy. Nie rzucamy strajków. To jest złe. Teraz jest naprawdę źle. Ale jesteśmy utalentowani. I możemy to szybko odwrócić. A zaczyna się jutro. Musimy się pojawić jutro. Musimy pojawić się jutro i zagrać dobry baseball.

„Zaczyna się od Nicka (Pivetta) na kopcu” – dodała Cora. — Dobre nietoperze. Zmiel nietoperze. Dobrze zarządzaj bazami. Graj dobrą obronę. Myślę, że defensywnie zrobiliśmy krok wstecz przez ostatnie 14 dni. Na początku byliśmy naprawdę dobrzy w defensywie. Mamy ruchome części (rotacja składu z powodu kontuzji), ale musisz to spowolnić. Złap piłkę. Rzuć na prawą bazę. Nie panikuj tam. Wygląda na to, że teraz gra przyspiesza w pewnym momencie gry i wygląda okropnie.”

Ostatnia słaba gra Red Sox miała wiele wspólnego z kontuzjami. Boston ma najlepszych graczy, takich jak Rafael Devers, Trevor Story, Chris Sale, Kiké Hernández, Rich Hill, Michael Wacha, Christian Arroyo i Matt Strahm w IL. JD Martinez również przegapił serię Blue Jays z powodu skurczów pleców.

W sobotę i niedzielę w składzie znalazły się Jeter Downs na trzeciej i Yolmer Sánchez na drugiej bazie. Obaj spędzili prawie cały sezon w Triple-A Worcester.

Ale jest to biznes nastawiony na wyniki, bez względu na to, kto tam gra. A Red Sox nie przyniosły wyników w lipcu. Boston (48-48) spadł do 0,500 po raz pierwszy od 5 czerwca. Było to aż 11 gier powyżej 0,500 z rekordem 42-31 26 czerwca.

Drużyna Cory spadła do 12-29 (procent wygranych 0,293) przeciwko drużynom AL East. Boston jest 0-11-1 w 12 seriach przeciwko drużynom z dywizji.

Red Sox muszą coś pokazać w ciągu najbliższych siedmiu dni, bo inaczej szef baseballa Chaim Bloom będzie miał wielki motyw, by wymieniać graczy z wygasającymi kontraktami.

Martinez, Xander Bogaerts, Nathan Eovaldi, Christian Vázquez, Hernández, Wacha, Hill i Strahm kwalifikują się do bezpłatnej agencji po tym sezonie. Bogaerts, który ma rezygnację po 2022 roku, może zawetować każdą transakcję.

Boston ma 17 ½ gema za pierwszymi Yankees w AL East i 3 ½ gema za ostatnim miejscem na dziką kartę.

„Mamy facetów grających na różnych pozycjach, ale pod koniec dnia to właśnie mamy i tacy jesteśmy” – powiedziała Cora. „Wspomniałem w zeszłym roku, co zrobiliśmy. I jedną rzeczą, którą zrobiliśmy, gdy mieliśmy sytuację COVID, złapaliśmy piłkę. Zmieniliśmy podwójne gry. Graliśmy w czysty baseball i daliśmy naszym miotaczom szanse na manewrowanie składami i ofensywę na drapanie podbiegów. A teraz tego nie robimy”.

powiązana zawartość

Informacje o kontuzjach Boston Red Sox: Trevor Story macha kijem i radzi sobie „o wiele lepiej”; JD Martinez może wrócić w poniedziałek

Xander Bogaerts z Boston Red Sox: „To trudne, ale nikt nie będzie cię żałował, zwłaszcza drużyna przeciwna”

David Ortiz „bardzo płakał”, składając przemówienie w Hall of Fame, w którym próbował opowiedzieć swoją historię: „Nie muszę tego zmyślać”

Tablica Hall of Fame Davida Ortiza nazywa go „potężnym leworęcznym sługusem, który był w najlepszym wydaniu” dla Red Sox

About Kampreto Nakaya

Check Also

DJ Catzico, Vista & Nkosazana Daughter – Adventure ft Skales & DJ Magic Flowz

DJ Catzico, Vista & Nkosazana Daughter spread love as they pull off the futuristic song …