Franchy Cordero z Boston Red Sox o kosztownym błędzie w ósmej inningu: „Powinienem poświęcić trochę więcej czasu”

Franchy Cordero z Boston Red Sox o kosztownym błędzie w ósmej inningu: „Powinienem poświęcić trochę więcej czasu”

BOSTON — Pierwszy bazowy Red Sox, Franchy Cordero, zaatakował i znalazł się po jego prawej stronie, aby wystrzelić z ziemi Nolana Jonesa z prędkością 68,8 mil na godzinę, aby rozpocząć ósmą zmianę.

Jego wytrącony z równowagi rzut popłynął szeroko i nad głową zastępcy Johna Schreibera, który krył pierwszą torbę bazową. Piłka wtoczyła się do ziemianki Red Sox, pozwalając Jonesowi awansować do drugiej bazy.

„Myślę, że powinienem poświęcić trochę więcej czasu na drugą grę i spróbować podrzucić (ręką) do miotacza, ale wyrzuciłem go i to wszystko”, powiedział Cordero przez tłumacza Carlosa Villorię Benitez.

Jones strzelił rundę remisową z jednym odpadem w RBI Mylesa Strawa podwójnie na prawe pole. The Guardians objęli prowadzenie w dziewiątej rundzie pojedynku Josha Naylora w pojedynku z Tannerem Houckiem.

Cordero popełnił trzy błędy (dwa rzucanie, jeden boks) w grze, a Red Sox przegrali w środę 7:6 z Cleveland na Fenway Park. Po raz pierwszy od 4 czerwca spadły poniżej 0,500 (49-50).

„Próbowałem zagrać, ale te rzuty mi umknęły” – powiedział. „Po prostu pracuj dalej”.

Cordero popełnił również dwa błędy w tej samej grze podczas drugiej rundy Clevelanda z trzema runami. Upuścił piłkę do ziemi Jonesa z prędkością 30,7 mil na godzinę. Podniósł go, a następnie wystrzelił nad głowę Nathana Eovaldiego, który osłaniał pierwszą bazę.

„Nie graliśmy dobrze w obronie” – powiedział menedżer Alex Cora. „Na koniec, taki jest wynik. Dajesz przeciwnikowi więcej niż 27 outów na tym poziomie, zapłacisz cenę. … Od jakiegoś czasu to się tu dzieje. W obronie byliśmy przez chwilę naprawdę dobrzy. I nie byliśmy dobrzy przez ostatnie dwa i pół tygodnia”.

Cordero jest stosunkowo nowy w pierwszej bazie. Grał tam dopiero w sezonie 2021. Zaliczył tam zaledwie 47 startów w głównych kierunkach.

Cora powiedziała, że ​​Cordero nie powinien był rzucać piłki do pierwszej po upuszczeniu jej w drugiej rundzie.

– W pierwszym z nim rozmawiałam – powiedziała Cora. „Powiedziałem: 'Jak tylko zrezygnujesz, po prostu nie idź do następnej sztuki, ponieważ to musi być świetna gra. Idziesz na plecy i może się zdarzyć wiele złych rzeczy. Wciąż uczy się stanowiska. Nie grał za dużo na pierwszej bazie. Był lepszy niż w zeszłym roku, ale oczywiście będą sztuki, w których to się dzieje po raz pierwszy, albo się spieszy, żeby to zrobić. To po prostu trudne. … Kiedy nie grasz dobrze w obronie, tak się dzieje.

powiązana zawartość

Boston Red Sox nie omawiał transakcji dla Xandera Bogaertsa, Rafaela Deversa „i nie planujemy tego” – mówi Chaim Bloom

Kontuzja Rafaela Deversa: gwiazda Boston Red Sox uderza w klatkę, bierze ziemie, oczekuje się, że wróci, gdy się kwalifikuje

Andrew Benintendi sprzedał Yankees; były zawodnik Boston Red Sox jedzie z Royals do Nowego Jorku po 3 szanse (raport)

„Możliwy” kandydat na Boston Red Sox, Triston Casas, nadal może pomóc w pierwszej bazie w tym sezonie, mówi Chaim Bloom

About Kampreto Nakaya

Check Also

Mlindo The Vocalist – Luselude ft. Sjava

Mlindo The Vocalist has facilitates another radio hit titled “Luselude” featuring Sjava. The track is …