Jay Groome błyszczy w trzecim starcie, ale WooSox Bullpen słabnie w przegranej 7-2 z Buffalo Bisons

Jay Groome błyszczy w trzecim starcie, ale WooSox Bullpen słabnie w przegranej 7-2 z Buffalo Bisons

Pomimo tego, że pozwoliło tylko na trzy zarobione przejazdy w pięciu inningach, Bullpen Worcester Red Sox nie mógł uratować imponującego startu Jaya Groome’a, ponieważ Buffalo Bisons zanotowały cztery kolejne przejazdy w ósmym inningu, aby wygrać 7-2 w środowy wieczór na Sahlen Field.

Po szóstej porażce w 10 meczach, Worcester przesunął się do 49-46 i obecnie wyprzedza zajmującego pierwsze miejsce Durham Bulls (52-43) o trzy mecze.

Za wynikiem 3 do 4, który obejmował trio RBI od Otto Lopeza, Buffalo poprawił się do 50-45 i teraz utrzymuje przewagę nad Red Sox w tabeli na jedną grę.

Groom, dwunasty typ w drafcie MLB 2016, zanotował wszystkie swoje przekreślenia podczas pierwszych dwóch klatek. Jednak nie zawsze było ładnie, ponieważ najnowszy najlepszy kandydat, Gabriel Moreno, poprowadził żubry do przodu dzięki dwóm biegom u siebie w pierwszym inningu. Lopez opublikował trzeci zarobiony bieg podczas czwartego poprzez ofiarę.

Podczas swojego trzeciego startu Triple-A, Groom wykonał 95 wyciągów (60 uderzeń), pozwalając jednocześnie na siedem uderzeń i dwa spacery. Jednak z ulgą Chase Shugart zezwolił na cztery przejazdy na cztery trafienia, jednocześnie wybijając dwa. Po stronie ofensywy, Nick Sogard (2-za-4) i Grant Williams (1-za-4) pojechali samotnymi przejazdami Worcestera.

Red Sox i Bisons będą kontynuować serię sześciu meczów w czwartek o 13:05. Brian Keller ma wystartować w Worcester.

powiązana zawartość

„Możliwy” kandydat na Boston Red Sox, Triston Casas, nadal może pomóc w pierwszej bazie w tym sezonie, mówi Chaim Bloom

Poznaj Jake’a Thompsona: kandydat na Boston Red Sox z 2.05 ERA i fastball do 97 mil na godzinę przeszedł z listy deweloperów do Worcester

Notatnik WooSox: Ronaldo Hernandez, najgorętszy hit WooSox w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, wciąż dostarcza w sprzęgle

Boston Red Sox awansował Jaya Groome’a ​​z pierwszej rundy do Triple-A Worcester

About Kampreto Nakaya

Check Also

Grootman Ya Limpopo – Phala Phala

The lads from Limpopo have found a way to infuse Amapiano into their sound, here …