Kilka pomyłek zaszkodziło Worcester Bravehearts w przegranej 9-5 z New Britain Bees

Kilka pomyłek zaszkodziło Worcester Bravehearts w przegranej 9-5 z New Britain Bees

WORCESTER – Worcester Bravehearts padło 9-5 podczas czwartkowego spotkania z New Britain Bees na Fitton Field.

Zwycięstwo przeniosło New Britain do 28-21, podczas gdy 'Serca spadły do ​​19-29.

New Britain objęła prowadzenie, którego nie poddałaby się po pięciu rundach w pierwszej rundzie. Po tym, jak Pszczoły załadowały bazy, Mark Coley (URI) poszedł, aby sprowadzić Jake’a Blinstruba (Georgia Southwestern). Błąd wyczyściłby bazy, zdobywając punkty Joel Lara (Franklin Pierce), Tyler Pettorini (stan Ohio) i Coley. Uziemienie Elliota Gooda (Central Connecticut State) dało Jasonowi Claibornowi (Eastern Connecticut State) zakończenie rundy.

Bravehearts weszli na planszę w dolnej części sekundy, kiedy David Pedanou (Dayton) wjechał w Cam Seymour (Southern Maine) na infieldowym singlu. New Britain powiększyła swoją przewagę na szczycie trzeciego miejsca dzięki dwóm biegom u siebie Coleya, który również jechał w Colton Shaw (Yale).

The 'Hearts wykonali kolejny przejazd w dolnej części trzeciej na dzikim boisku, pozwalając Gavinowi Noriega (Marist) strzelić gola. W dole czwartej rundy padły jeszcze dwa przejazdy. Sebastian Mexico (Fordham) strzelił gola na singlu RBI Noriegi, a Pedanou wrócił do domu po błędzie rzutu.

New Britain ponownie strzelił bramkę w szóstym miejscu, z błędem, który pozwolił Blinstrubowi na wejście. Pszczoły ograniczyły wynik w pierwszej połowie dziewiątego, gdy Coley strzelił po kolejnym błędzie rzutu.

Ostatnia seria Bravehearts znalazła się na dole ósmego miejsca, gdy podwójna RBI Lewisa Barnuma (Bryant) strzeliła Seymoura.

Zwycięskim miotaczem został Bryan Kraus (URI) z New Britain. Prawicowy nie poddał się żadnych biegów, uderzeń ani spacerów w trzech rundach, podczas gdy wyprowadzał sześć. Strata przypadła starterowi Bravehearts Seanowi Scanlonowi (Święty Krzyż). Scanlon zrezygnował z siedmiu biegów (trzy zarobione) na cztery trafienia i dwa spacery, podczas gdy wybił pięć w trzech rundach.

Bravehearts rozpoczynają trzymeczową podróż w piątek wieczorem, kiedy udają się do New Britain na rewanż przeciwko pszczołom. Pierwsze boisko zaplanowano na 18:35

About Kampreto Nakaya

Check Also

Cairo Cpt – Elogama Ft. Anelisa N

Cairo Cpt gets top vocalist Anelisa N into the studio both for the track titled …