Liderzy Amherst ds. różnorodności, równości i integracji omawiają skargi na policję, szkolenia dotyczące ukrytych uprzedzeń na forum społeczności

Liderzy Amherst ds. różnorodności, równości i integracji omawiają skargi na policję, szkolenia dotyczące ukrytych uprzedzeń na forum społeczności

Nowo mianowani liderzy Amherst ds. różnorodności, równości i włączenia (DEI) omówili plany szkolenia z niejawnych uprzedzeń i pierwszą oficjalną skargę, jaką otrzymali w swoim stanowisku na forum społeczności w piątek.

Dyrektor zespołu ds. różnorodności, równości i integracji, Pamela Nolan Young, która została powołana w maju i rozpoczęła pracę na początku tego miesiąca, wraz z zastępczynią dyrektor Jennifer Moyston i innymi urzędnikami miejskimi odpowiadała na pytania dotyczące miejskich inicjatyw DEI.

Young powiedziała, że ​​przysięga kilka tygodni temu była „naprawdę ekscytującym i historycznym czasem” dla niej i Moystona. Powiedziała jednak, że również „stara się być rozmyślna i nie przesadzać”.

Young powiedział, że departament otrzymał już pierwszą skargę, związaną z niedawnym incydentem w tym miesiącu, na którym widać, jak młodzi ludzie mówią przez policję Amherst „nie masz praw”. Young powiedział, że jej dział zajmuje się skargą.

Young powiedziała, że ​​złożyła prośbę o przejrzenie materiału filmowego z Departamentem Policji w Amherst i że jeszcze nie otrzymała odpowiedzi od wydziału.

Policja Amherst nie od razu odpowiedziała na wiadomość z prośbą o komentarz w sprawie wniosku.

Chociaż zespół DEI nie ma uprawnień do orzekania w jakiejkolwiek wniesionej sprawie, Young powiedział, że ma prawo do mediacji i wymyślania rozwiązań między jednostkami i kierowania ich do właściwych urzędników.

Podczas spotkania Rady Miejskiej 18 lipca, podczas którego omawiano nagranie, kierownik miasta Paul Bockelman powiedział, że „domniemanie, że młodzież nie jest dobra” jest błędne i że „z 54-sekundowego filmu wyglądało to na niefortunny incydent ”.

Bockelman powiedział podczas spotkania 18 lipca, że ​​polecił Youngowi skontaktowanie się z wydziałem policji w sprawie incydentu.

Powiedział również, że nowo utworzony wydział Community Responders for Equity, Safety and Service, agencja, którą Amherst utworzył jako alternatywę dla standardowych działań policyjnych, byłaby odpowiednią agencją do reagowania na ten incydent z udziałem młodzieży.

Na piątkowym spotkaniu Earl Miller, dyrektor działu Community Responders for Equity, Safety and Service, wyraził swoje podekscytowanie przyszłością Amherst.

„Chcemy mieć duże oczekiwania i czasami nie udaje nam się” – powiedział Miller.

Jednak Miller powiedział, że jest już pod wrażeniem pracowników społeczności, na które złożyli przysięgę, i powiedzieli, że nadal rekrutują.

„Wszyscy, którzy chcą z nami pracować, my chcemy pracować z tobą” – powiedział Miller.

Według Millera, departament wziął ośmiu z 15 osób ubiegających się o pomoc ze społeczności.

Podczas piątkowego wydarzenia Young powiedziała, że ​​istnieje kilka priorytetów już określonych w jej stanowisku, które planuje zająć. Wśród nich znajduje się strategiczny plan dotyczący tego, jak wydział będzie wyglądał i jak będzie współdziałać i pomagać w innych działach oraz utworzyć radę nadzorczą dla rezydentów, dla której opracowała harmonogram.

Powiedziała również, że zespół przyjrzy się i zajmie się polityką i praktykami, które miasto i jego rząd już wdrożyły, i przyjrzy się, jak zwiększyć dostęp, zaangażowanie społeczności, różnorodne zasoby rekrutacyjne i retencję w mieście.

Lynn Griesemer, Radna Miasta Dystryktu 2 w Amherst, wyraziła swoje obawy dotyczące szkolenia z uprzedzeń, a zwłaszcza tego, jak opłacałoby się, aby szkolenie odbyło się ponownie, zwłaszcza z sześcioma nowymi członkami rady.

Zastępca dyrektora DEI Moyston powiedział, że te warsztaty muszą odbywać się konsekwentnie – a nie tylko raz w okresie kadencji urzędnika państwowego. Young powiedział, że warsztaty dotyczące niejawnego uprzedzenia będą gotowe do rozpoczęcia w październiku.

Chociaż Young powiedziała, że ​​„prawie niemożliwe jest wyeliminowanie uprzedzeń”, powiedziała, że ​​treningi z ukrytymi uprzedzeniami mogą sprawić, że ludzie będą bardziej świadomi swoich założeń.

Griesemer powiedziała podczas wydarzenia, że ​​jest zaniepokojona faktem, że z 13 członków rady tylko jeden jest białym mężczyzną – według Griesemera, zmiana z czterech białych mężczyzn w radzie na początku jej istnienia.

Young powiedział, że chociaż nie ma sposobu, aby wiedzieć, dlaczego tak jest, że może to być „znak klimatu politycznego”, ale coś, co należy rozpoznać.

„Potrzebujemy wszystkich ludzi przy stole” – powiedział Young. „Każdy ma coś wartościowego do zaoferowania”.

Powiązana zawartość:

About Kampreto Nakaya

Check Also

Springfield przyznaje 4 miliony dolarów w 7. rundzie grantów ARPA

Springfield przyznaje 4 miliony dolarów w 7. rundzie grantów ARPA

SPRINGFIELD — Burmistrz Domenic J. Sarno i miejski zespół American Rescue Plan Act ogłosili w …