Notatnik WooSox: tak wyjątkowy, jak nie uderzający był dla miotaczy, Ronaldo Hernandez również zasługuje na uznanie za swoją pracę za talerzem

Notatnik WooSox: tak wyjątkowy, jak nie uderzający był dla miotaczy, Ronaldo Hernandez również zasługuje na uznanie za swoją pracę za talerzem

WORCESTER – Było wiele do omówienia po czwartkowym łącznym meczu bez bicia, pierwszym rzucie nie w historii WooSox i pierwszym od czasu, gdy Bronson Arroyo rzucił idealną grę dla Pawtucketa w 2003 roku.

Michael Wacha rozpoczyna swoją drogę powrotną, aby pomóc Red Sox. Połów w nurkowaniu Devlina Granberga w ostatnim momencie gry. Dwa home runy Abrahama Almonte. Było wiele fabuł.

Ale nieco pogrzebana w całym podnieceniu była praca, którą Ronaldo Hernandez wykonał za talerzem. To kolejne osiągnięcie, które można dodać do jego imponującego życiorysu w tym sezonie dla Worcester.

Menadżer Chad Tracy, który grał jakiegoś łapacza wśród nieletnich, wie, jak rzadko zdarza się stać za daniem na mecz taki jak czwartkowy.

„Nigdy nie złapałem” – powiedziała Tracy. „Można złapać jednych z najlepszych miotaczy wszechczasów, a oni nie rzucą żadnego miotacza. Nie zdarza się to zbyt często, więc jest całkiem fajnie.”

Powiedział, że po meczu wysłał Hernandezowi wiadomość z informacją, że powinien być bardzo dumny ze swojej pracy.

„Oczywiście było wokół niego dużo uwagi i [pitching coach Paul Abbott] Abby mocno go uściskała, a ja byłam na niego napompowana, ale nie wydaje mi się, żeby poświęcał mu wystarczająco dużo uwagi – powiedziała Tracy. „Byłem jak„ możesz nigdy więcej tego nie zrobić ”.”

Tracy dołożyła wszelkich starań, aby Hernandez, trzej miotacze i Abbott mieli coś do zabrania do domu, aby zapamiętać mecz. Chociaż oddał kartkę z ustawieniem z wieczoru fanowi (coś, co trener ławkowy Jose Flores, który obecnie jest z dala od zespołu i osobiście nie trafił na strzelca bez uderzenia, sprawił Tracy wiele smutku), wydrukował sześć replik kart, przejrzał je swoimi znacznikami i odtworzył ruchy i inne znaki, które były na oryginale. Te karty trafiły oczywiście do AJ Politi i Chase Shugart, dwóch osób doraźnych, którzy zablokowali przeciwnika, a także Hernandeza i Abbotta. Zrobił też dla Wachy.

„Myślę [Wacha] myśli tak fajnie jak wszyscy – powiedziała Tracy.

Sam menedżer trzymał się karty do gry, o której powiedział „jest gdzie” [he] zarządza grą” oraz karty „umpire”, które „i tak są bardziej oficjalne”. Oddanie oryginalnej karty składu faktycznie uchroniło go przed koniecznością wyboru zawodnika, który ma ją zabrać do domu. Ale było dla niego ważne, aby dać graczom coś, co zapamięta tę wyjątkową noc.

„Po to, żeby mieli coś do zabrania do domu, jak na [Hernandez] żeby to mieć i wiedzieć, że to nie jest hitter, do którego dzwoniłem, wiesz? To ogromne osiągnięcie. Większość ludzi przechodzi przez całe życie i nigdy tego nie robi”.

Christin Stewart odsunęła się na bok

Jedynym minusem historycznego zwycięstwa czwartkowego wieczoru był fakt, że zapolowy Christin Stewart opuścił grę po trafieniu prowadzącego w swojej drużynie 18. u siebie w trzeciej rundzie. Kontuzja nastąpiła, gdy wybiegał z pola pałkarza na tym home runie.

– Jest trochę ciasny, trochę obolały, hm, jak na home runie. Ponieważ był trochę jak wypychanie się z pudełka, poczuł coś w rodzaju pleców za kolanem w okolicy ścięgna podkolanowego” – powiedział Tracy. „W tej chwili nie brzmi to tak źle, ponieważ myślę, że poczuł to od razu, a potem naprawdę powoli biegał wokół baz. Więc miejmy nadzieję, że nie jest tak źle, ale nigdy nie wiadomo. Ale ten zachęcający dzień wygląda tak, jakby dzisiaj nie był zły [Friday]. Wkrótce dowiemy się więcej, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go przez kilka następnych dni.

About Kampreto Nakaya

Check Also

Deborah Fraser – Abanye Bayombona

Gospel singer Dr. Deborah Fraser serenades with the melodious track titled “Abanye Bayombona”. [kamp3-generate keyword=”Deborah …