Patrioci gotowi na osobowość Maca Jonesa: „To będzie jego zespół” – mówi Matthew Slater

Patrioci gotowi na osobowość Maca Jonesa: „To będzie jego zespół” – mówi Matthew Slater

Jako kapitanowie Patriotów w drużynach z pięcioma miejscami do spania podczas Super Bowl i trzema trofeami Lombardi, Matthew Slater i Devin McCourty wiedzą co nieco o przywództwie.

Widzieli już wiele tego od 23-letniego Maca Jonesa.

Ponieważ obóz treningowy miał się rozpocząć w środę rano, Slater i McCourty rozmawiali z mediami za pośrednictwem telekonferencji we wtorek po południu i obaj mieli wspaniałe rzeczy do powiedzenia na temat swojego rozgrywającego z drugiego roku. Slater posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​Patrioci wkrótce przejmą jego tożsamość.

„Myślę, że ten młody człowiek jest fantastyczny i myślę, że wykazał się świetnym przywództwem od dnia, w którym wszedł do tego budynku i myślę, że nadal będzie to robił” – powiedział Slater. „Wszyscy jesteśmy podekscytowani tym, kim będzie i co zapewni, nie tylko jako gracz, ale jako lider tej organizacji. W tej roli wciąż się rozwija.

„Ostatecznie to będzie jego drużyna i pod wieloma względami przyjmiemy osobowość naszego rozgrywającego, ale on po prostu musi być sobą, ponieważ to wystarczająco dobre” – dodał Slater. „Nie musi próbować być kimś z przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Po prostu musi być najlepszą wersją Maca Jonesa, a my z pewnością odpowiemy na to i zbierzemy się wokół niego.

McCourty powtórzył to podobnie.

W oczach bezpieczeństwa Jones zaczął pokazywać swoją prawdziwą osobowość wraz z postępem swojego debiutanckiego sezonu, a wyjście z muszli oznaczało więcej dobrych rzeczy dla szatni.

„Myślę, że im dłużej tu jest, jest po prostu sobą” — powiedział McCourty. „Myślę, że każdy, kto robi coś po raz pierwszy, jest nowym debiutantem. Myślę, że kiedy przybył tutaj po raz pierwszy, starał się upewnić, że sprawdził każde pole. Na przykład ciężko pracował. Był tu wcześnie. Został do późna. Po prostu starał się być tak zapięty. W zeszłym roku w różnych momentach wielu różnych facetów mówiło mu: „Człowieku, po prostu bądź sobą”. Cokolwiek byś normalnie robił w Alabamie lub kiedy byłeś w liceum i kierowałeś zespołem… po prostu bądź tym facetem.

„Myślę, że to właśnie zrobił. Widzieliście to: Jego głupkowata strona, dobra zabawa, o to właśnie chodzi.”

Powiązana zawartość:

Bill Belichick: „Dramatyczna poprawa” w Mac Jonesie, Patriots QB poczynił „ogromne postępy”

Julian Edelman pieczony LeGarrette Blount nad ponczem przyssawkowym „Boise State” podczas gorącej wymiany treningowej

Patrioci goszczą czterech odbiorników wolnych agentów, jeden napięty koniec na treningi, ponieważ obóz treningowy rozpoczyna się we wtorek

About Kampreto Nakaya

Check Also

Cairo Cpt – Elogama Ft. Anelisa N

Cairo Cpt gets top vocalist Anelisa N into the studio both for the track titled …