Robert Kraft podarowuje Eltonowi Johnowi z kaskiem Pat the Patriot w stylu New England podczas postoju na trasie Farewell Yellow Brick Road w Foxborough

Robert Kraft podarowuje Eltonowi Johnowi z kaskiem Pat the Patriot w stylu New England podczas postoju na trasie Farewell Yellow Brick Road w Foxborough

Wśród wielu fanów futbolu amerykańskiego mieszkających w Wielkiej Brytanii jest Sir Elton John.

W rzeczywistości legenda rock and rolla jest fanem New England Patriots. Kiedy więc John odwiedził Gillette Stadium w środę i czwartek na koncerty podczas swojej trasy „Farewell Yellow Brick Road Tour”, właściciel Patriots, Robert Kraft, podarował mu specjalną piłkę nożną, aby upamiętnić przystanek w trasie, oraz biały, klasyczny kask Patriots w stylu „Pat the Patriot”.

W tweecie z oficjalnego konta Patriotów, w którym czytamy „prezent dla mężczyzny (emotikony rakietowe)” pojawia się, że Kraft podpisał hełm osobistą wiadomością dla piosenkarza.

Gdzie kupić autentyczne alternatywne kaski NFL na sezon 2022-23, zanim się wyprzedają?

John jest poprzednim dwukrotnym właścicielem Watford w angielskiej Premier League i nadal ma luksusowy apartament na stadionie. Jest fanem wielu sportów.

„Podążam za piłką nożną, tenisem, sportami olimpijskimi, takimi jak kolarstwo, krykiet, lekkoatletyka, rugby i prawie każdym sportem na stronach BBC Sport”, John powiedział BBC, która również poinformowała, że ​​John ma firmę zarządzającą sportem:

„Zainspirowany Londynem 2012, John założył Rocket Sports Management, aby „poprowadzić wschodzące gwiazdy sportu przez ich kariery, niezależnie od wzlotów i upadków”.

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii i Amerykanie z emigracji żyli wypełniają brytyjskie lokale, gdy NFL gościło mecze po tej stronie Atlantyku.

About Kampreto Nakaya

Check Also

Focalistic – Zaka (Leak)

Focalistic vocal creativity is unrivalled and he goes all in on the song titled “Zaka”. …