Rotacja Boston Red Sox: Nathan Eovaldi, Kutter Crawford rozpoczną pierwsze dwa mecze po przerwie All-Star

Rotacja Boston Red Sox: Nathan Eovaldi, Kutter Crawford rozpoczną pierwsze dwa mecze po przerwie All-Star

Red Sox ogłosili dwie trzecie swojej rotacji w ten weekend przeciwko Blue Jays w czwartek.

Prawy Nathan Eovaldi rozpocznie piątkowe otwarcie serii, a debiutant Kutter Crawford zagra w sobotę po południu. Według zespołu niedzielny starter to TBD.

Nick Pivetta, który ostatni raz rzucał w sobotę, jest kandydatem do startu w niedzielę, chociaż Red Sox chce trochę więcej odpocząć przed rozpoczęciem drugiej połowy po tym, jak przed przerwą All-Star zaliczył 19 startów na najwyższym poziomie. Righty Josh Winckowski, który znajduje się na liście rannych związanych z COVID-19 po pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa pod koniec zeszłego tygodnia, jest kolejnym kandydatem do rozbicia. Weterani Michael Wacha (ramię) i leworęczny Rich Hill (kolano) pozostają na liście kontuzjowanych, ale obaj są bliscy powrotu, chociaż menedżer Alex Cora powiedział w niedzielę, że obaj miotacze prawdopodobnie będą potrzebować krótkich zadań rehabilitacyjnych. Możliwe, że Wacha i/lub Hill będą aktywne przed końcem 10-meczowego trybuny w Bostonie, który kończy się 31 lipca.

Nie jest jasne, w jaki sposób Red Sox zmieni swoją rotację po stracie Chrisa Sale’a, który odszedł na czas nieokreślony po tym, jak doznał złamanego palca i przeszedł operację na początku tygodnia. Eovaldi, Crawford, Pivetta i Winckowski z pewnością włączą się do miksu w międzyczasie, a Wacha i Hill dołączą do grupy w nadchodzących tygodniach. Kontuzjowani miotacze James Paxton (operacja Tommy’ego Johna) i Connor Seabold (przedramię) również są w drodze powrotnej, a Brayan Bello może po raz kolejny zasmakować w majorach po dwóch ciężkich występach, aby rozpocząć swoją wielką ligową karierę.

Praworęczni Kevin Gausman (piątek), Alek Manoah (sobota) i Ross Stripling (niedziela) mają zagrać dla Blue Jays.

Powiązane linki:

Czołowy kandydat Boston Red Sox, Triston Casas (odchodzący od maja) ponownie dołączy do WooSox w ten weekend; czy promocja MLB może wkrótce nadejść?

Pablo Sandoval żałuje podpisania kontraktu z Red Sox, pozostawiając Giants w wolnej agencji: „Powinienem był zostać”

Dustin Pedroia: Gdyby Red Sox pozwolił Davidowi Ortizowi odejść, „zaliczyłby przeciwko nam 60 home runów” z Yankees

About Kampreto Nakaya

Check Also

Shushu Baby – Ayankaza Amathambo

Shushu Baby is back with a persuasive music titled “Ayankaza Amathambo“. [kamp3-generate keyword=”Shushu Baby – …